KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9366188
nr 936 6188
Gravyr
1700-tal, 25x57
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:07:15
150 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Gravyr
nr 936 6188
Gravyr
1700-tal, 25x57
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 26 januari 2015 |